Shanghai Jans Steel Co., Ltd.

  • Chiny Shanghai Jans Steel Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shanghai Jans Steel Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shanghai Jans Steel Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shanghai Jans Steel Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shanghai Jans Steel Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Importer, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca, Inny
marki: TISCO
Ilość pracowników: 150~200
Coroczne wyprzedaże: 10million-20million
pc Export: 80% - 90%

Wprowadzenie

Shanghai Jans steel Co., Ltd. jest firmą ze stali nierdzewnej / stali węglowej / stopów zajmującą się badaniami, magazynowaniem, sprzedażą i serwisem blach ze stali nierdzewnej, rur ze stali nierdzewnej, profili ze stali nierdzewnej, prętów ze stali nierdzewnej, cewek ze stali nierdzewnej.Stal węglowa, wyroby ze stali stopowej.Znajdujemy się w Chinach z dogodnym dostępem do transportu.Nasza fabryka ma bogate doświadczenie w sprzedaży, magazynowaniu, ponieważ zajmujemy się rynkiem krajowym i zagranicznym.Nasza firma zajmuje się sprzedażą i magazynowaniem kolekcji.A teraz w naszym magazynie mamy ponad 2000 ton z ponad 800 rodzajami specyfikacji.Oddani ścisłej kontroli jakości i przemyślanej obsłudze klienta, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta.Sprzedaje się dobrze we wszystkich miastach i prowincjach wokół Chin.

Nasza firma jest szczerze chętna do współpracy z przedsiębiorstwami z całego świata, aby zrealizować sytuację, w której wszyscy wygrywają, ponieważ trend globalizacji gospodarczej rozwinął się z nieodpartą siłą.

Chiny Shanghai Jans Steel Co., Ltd. profil firmy 0

Głównymi produktami są rury ze stali nierdzewnej, płyta ze stali nierdzewnej, pręt ze stali nierdzewnej, cewka ze stali nierdzewnej, blacha ocynkowana, cewka ocynkowana, Hastelloy, superstop, stop niklowo-molibdenowy, inconel, monel, stop itp.

Główne materiały:

 

301,304,304L,304N,304LM,XM21,305,309S,310S,316,316TI,316L,316N,316LN,317,317L,321,347,329,405,409,430,434,44 410,420,440A,2205,2207 itd.

 

O JAN:

 

1. Szybka wycena: otrzymasz odpowiedź w ciągu 10 godzin
2. Konkurencyjna cena z najlepszą obsługą.
3. Profesjonalny dział kontroli gwarantujący jakość.
4. Doświadczenie w branży od ponad 13 lat, bogate doświadczenie w produkcji.
5. Profesjonalny zespół, oszczędzaj czas! Nie musisz marnować czasu z debiutantem.
6. Najwygodniejszy transport i szybka dostawa, możesz odebrać ładunek jak najwcześniej!
7. MOQ: niewielka ilość jest akceptowalna
8. Płatność: TT, LC z FOB / CFR / CIF

 

Historia

 

 

Usługa

Jans Steel to duży producent o wysokiej jakości i zaawansowanej technologii.Jako jedna z wiodących bram handlu zagranicznego chińskiego przemysłu stalowego, oparta na zasadzie obopólnych korzyści i korzyści, firma prowadzi interesy i współpracę zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.
Dzięki dobrej jakości, rozsądnej cenie i niepowtarzalnemu wzornictwu nasze produkty spełniają satysfakcję klientów i cieszą się zaufaniem użytkowników, w tym stal nierdzewna, stal ocynkowana i tak dalej.
W tym samym czasie możemy również zajmować się zamawianiem rur ze stali nierdzewnej oraz transportem kolejowym i drogowym o różnych specyfikacjach i materiałach dla większości użytkowników.

Uszczelka

Chiny Shanghai Jans Steel Co., Ltd. profil firmy 0

 

Nasz zespół

Shanghai Jans Steel Co., Ltd. .przestrzega zasady „najpierw jakość, najpierw klient, najpierw technologia i usługa”, aby zapewnić stabilność i niezawodność produktów.Kreowanie wartości dla klientów i budowanie najwyższej klasy marki to odwieczne dążenie firmy. Fabryka zajmuje powierzchnię 8000 metrów kwadratowych i zatrudnia 2000 osób.

Chiny Shanghai Jans Steel Co., Ltd. profil firmy 0

Zostaw wiadomość